Siatkarskie derby Śląska dla Jastrzębia

0
1890

W siatkarskich derbach regionu nie zabrakło emocji do samego końca  podczas spotkania w 29 kolejce sezonu 2016/2017.Jednak górą z tego pojedynku wyszła drużyna z Jastrzębia, która  pokonała  gospodarzy 3:2.

Ponad 5 tysięcy zagorzałych kibiców siatkówki na trybunach i prawdziwe sportowe emocje.Pierwsze dwa sety zdecydowanie dla gości, którzy wygrywali 2:0. Natomiast przełamanie dla katowiczan przyszło w trzeciej  i czwartej odsłonie.Kibice oglądali emocjonujący mecz i doczekali się tie-breaka ! W secie „nerwów” lepiej poradził sobie Jastrzębski, który pokonał „Gieksę” 3:2.

W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego GKS zmierzy się na wyjeździe z ONICO AZS Politechniką Warszawsą a Jastrzębski u siebie podejmowac będzie Łuczniczkę Bydgoszcz.

GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel   3:2   (20:25, 23:25, 25:22, 25:21, 9:13)