reklama
Magazyn WhyStory logo
reklama
Technologie i Motoryzacja > motoryzacja
poniedziałek, 23 styczeń 2017 11:16

   Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło VII edycję Ogólnopolskiego Programu Dealer 2017. Kandydatury można potwierdzać do dnia 31 marca 2017 r. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali Warsaw Moto Prestige, zaplanowanej na 29 kwietnia 2017r. w Sheraton Warsaw Hotel.

Konkurs ma na celu pomóc potencjalnym Klientom Salonów Samochodowych wybrać spośród mnogości oferty na rynku te najlepsze, o najwyższych standardach. Natomiast dla podmiotów gospodarczych wyróżnionych tym Godłem to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi, profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do Klienta jak również możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji. Firmy mogą zgłaszać się w nastepujących kategoriach:

Dealer Roku 2017 - zostanie przyznana tym Dealerom, którzy swoją działalnością oferują klientowi szeroki wachlarz opcji związanych z zakupem samochodów, motocykli oraz serwisem. Najlepszy Dealer to taki w którym możemy kupić, ubezpieczyć, doposażyć oraz serwisować, a wszystko to będzie odbywało się sprawnie i w miłej atmosferze.

Salon Przyjazny Klientowi - charakteryzuje umiejętność właściwego poprowadzenie klienta przez wszystkie szczeble związane z zakupem pojazdu i jego późniejszego użytkowania.

Serwis Samochodowy / Stacja Beznynowa / Myjnia Samochodowa - to firmy zapewniające kompleksowe usługi, krótkie terminy realizacji napraw oraz konkurencyjne ceny. Dostępność do usług wysoiej jakości oraz łatwy kontakt z zespołem są bardzo ważnym aspektem.

wtorek, 13 wrzesień 2016 09:09

Pełne zaangażowanie, otwarta komunikacja oraz najwyższa jakość produktów

Fabryka położona w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w 2016 roku obchodzi jubileusz dwudziestolecia podpisania Umowy Inwestycyjnej. Zakład zatrudnia cztery tysiące pracowników. Dyrektorem przedsiębiorstwa od 2010 roku jest Andrzej Korpak – wyróżniony tytułem Lider z powołania magazynu WHY Story.

Nowoczesny Lider

Już jako młody człowiek kierował studenckim klubem. To było jego pierwsze doświadczenie menadżerskie. – Praca z ludźmi zawsze sprawiała mi ogromną radość – wspomina.

W młodości chętnie uprawiał koszykówkę i chciał zostać dziennikarzem sportowym. Jednak jego ulubionym przedmiotem w szkole była matematyka. Stąd wybór politechniki, jako miejsca dalszego kształcenia. Po ukończeniu studiów, podjął pracę w firmie budowlanej. Potem już samodzielnie rozpoczął działalność gospodarczą w tej samej branży.

czwartek, 25 sierpień 2016 08:52

Już po raz szósty Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji organizuje Zabrzańskie Klasyki Nocą! Tym razem uczestnicy tej cenionej imprezy dotrą na Arenę Zabrze przy ul. Roosevelta. Impreza od pierwszej edycji objęta jest Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Zabrze, Małgorzaty Mańki-Szulik

 

Impreza rozpocznie się 27 sierpnia 2016 roku o godz. 16.30 na parkingu sąsiadującym ze stadionem. Po godzinie uczestnicy ruszą paradą pojazdów zabytkowych ulicami Zabrza (trasa poniżej). Przejazd zakończy się na terenie stadionu, gdzie na uczestników i widzów czeka szereg atrakcji: kurs pierwszej pomocy, prezentacja wyposażenia specjalistycznego radiowozu  Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej komendy policji czy specjalny pokaz przygotowany przez Szkołę Nauki Jazdy i Ratownictwa Medycznego MOTORAT oraz Pogotowie Ratunkowe Eskulap.

Organizatorzy obiecują, że na imprezie pojawi się także pełen zakres pojazdów zabytkowych produkcji europejskiej, amerykańskiej czy japońskiej!  Będzie więc to świetna okazja, aby zobaczyć bardzo nietypowe i coraz rzadsze samochody. Wśród lincolonów, buicków czy amerykańskich wersji mercedesów zjawią się też fiaty 125p i 126p, trabanty, zastawy, polonezy, wartburgi czy datsuny i zabytkowe toyoty.

wtorek, 07 czerwiec 2016 12:26

Trzynasta edycja ProfiAuto Show 2016, czyli imprezy organizowanej w stolicy Górnego Śląska z myślą o amatorach pięknych aut i motoryzacji, przyciągnęła wielu fanów.

 

ProfiAuto Show to największa tego typu impreza w regionie. Na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych. W jej ramach odbyły się m.in. prezentacje najnowszych modeli samochodów i motocykli, szkolenia, konkursy oraz pokazy. Wśród wystawców znalazły się najważniejsze światowe marki z branży automotive. Targi są także okazją do integracji środowiska warsztatowego oraz osób związanych z rynkiem motoryzacyjnym.

 Pierwsze targi ProfiAuto Show odbyły się w 2004 roku pod nazwą Międzynarodowe Targi Wiedzy Technicznej i Szkoleń. W ciągu trzech dni czołowi producenci części zamiennych przedstawili swoją ofertę wsparcia technicznego dla niezależnych serwisów samochodowych. Stopniowo, formuła targów ulegała poszerzeniu – kolejnym edycjom zaczęły towarzyszyć prezentacje, pokazy i wydarzenia skierowane do szerszej publiczności. Od 2009 roku impreza nosi nazwę ProfiAuto Show. Warto dodać, że w trzynastoletniej historii targów, wśród wydarzeń towarzyszących znalazły się atrakcje takie, jak m.in.: jazda terenowymi samochodami i quadami, przejażdżki z kierowcami rajdowymi, paintball, skoki na bungee, pokazy extreme jump, pokazy driftu, motocyklowe show z muzyką na żywo, a także występy grup tanecznych, wybory Miss ProfiAuto Show, pokazy mody, Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych oraz koncerty gwiazd.

 

 

W tym roku także nie zabrakło kaskaderskiego show, główną atrakcją była jednak możliwość obejrzenia perełek motoryzacji. Największe spotkanie branży automotive i fanów motoryzacji na południu Polski już po raz drugi odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, ale swoim zasięgiem objęło też Spodek. Przez weekend na fanów motoryzacji czekało wiele atrakcji m.in. samochód o dwóch silnikach, wytatuowany i „diabelski” motocykl, wyjątkowe modele Lexusa oraz Yamahy czy auto dla czterech kierowców. Motoryzacyjne osobistości – to mistrzyni rajdowa Klaudia Podkalicka, a także dziennikarze motoryzacyjni – Patryk Mikiciuk i Adam Klimek. Nie zabrakło emocji podczas pokazu Gladiator’s Day, czyli kaskaderskiego show na terenach zewnętrznych, obejmującego pokazy m.in. driftu, kontrolowanych zderzeń, samochodowego bowlingu, taxi na dwóch kółkach i ratownictwa medycznego.

środa, 02 wrzesień 2015 12:21

„Naszą pasją od zawsze są motocykle. Dzięki ciężkiej pracy i zamiłowaniu do jednośladów w roku 2008 otworzyliśmy nasz pierwszy sklep oraz serwis motocyklowy w Zabrzu. Od tamtej pory nieustannie zbieramy doświadczenie i dążymy do bycia najlepszymi w tym co robimy. Od dłuższego czasu fascynuje nas jazda off-road. Kupując enduro, nie spodziewaliśmy się, że pochłonie nas to aż w takim stopniu. Zdecydowaliśmy, że chcemy w aktywny sposób przyczyniać się do rozwoju tego rodzaju sportu w Polsce. W taki sposób powstał kompleks w spostaci sklepu i serwisu enduro24.”

W 2015 roku w Zabrzu przy ulicy Stalmacha powstał nowy sklep motocyklowy. Co jak co ale takiego sklepu jeszcze nie widzieliście.  Z zewnątrz jeszcze niepozornie, zimno szaro- betonowo. Przed samymi drzwiami,  na stalowej konstrukcji KTM, a w środku prawdziwa magia dla fanów Enduro.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama