Legia uległa Borussi w LM

0
1632

Legia oprócz tego, że zawodzi w lidze została „pokarana” przez Borussię Dortmund w Lidze Mistrzów.Wicemistrzowie Niemiec wygrali z podopiecznymi trenera Hasnika 6:0.Legia od lat marzyła, aby znaleźć się w gronie najlepszych klubów Europy.Niestety, w środowym meczu piłkarze Legii zostali ośmieszeni.Już po 17.minutach Legia przegrywała 3:0.Przycichł głośny doping wypełnionego stadionu.Kibicom Przez głowy przechodziły czarne myśli: czy skończy się na rekordowej porażce w historii startów w tych prestiżowych rozgrywek.Mankamenty Legii widać gołym okiem w ekstraklasie, a na tle wicemistrza Niemiec wyglądały okropnie. Drużynie gospodarzy udało się przedrzeć pod bramkę Niemców ledwie kilka razy. W 39. minucie upadając w polu karnym, próbował przelobować bramkarza, ale uderzył za lekko.Dodajmy, że najlepszą kontrę warszawianie przeprowadzili w 57. minucie, gdy po akcji Prijovicia z Moulinem w środek bramki strzelił Steveen Langil.Dośrodkowanie Michaiła Aleksandrowa w 87. minucie na głowę Nemanji Nikolicia mogło dać jedynego gola.Kilka godzin przed meczem seniorów z juniorami Dortmundu w Młodzieżowej Lidze Mistrzów sprawdzili się nastolatkowie Legii. W podwarszawskich Ząbkach ulegli 0:2.