Charytatywne aukcje 26. finał WOŚP trwają tylko do 14.02.2018r.

331

To już ostatnia szansa, by wesprzeć cel 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na portalu aukcyjnym aukcje.wosp.org.pl wciąż można wziąć udział w charytatywnych licytacjach, z których dochód zasili konto 26. Finału WOŚP. Warto się pośpieszyć – licytacje trwają już tylko do środy, 14.02.2018 roku!

Wśród wciąż trwających aukcji znaleźć można między innymi:

  • Kurtkę Macieja Zakościelnego z Dywizjonu 303 – wyjątkowa kurtka należąca do Maćka Zakościelnego. Aktor wystąpił w niej w filmie Dywizjon 303. Druga taka kurtka pod koniec stycznia trafi do księcia Harrego dzięki czemu jest jeszcze bardziej wyjątkowa. To jedyna taka okazja, żeby ubrać i poczuć się jak książę. Odbiór kurtki odbędzie się na Wielkiej Gali CUMULUSÓW, 17.02.2018 (Hotel Airport Okęcie)

oraz wiele innych ciekawych przedmiotów!

-> Zobacz wszystkie trwające aukcje! <-

Do tej pory, dzięki wielkim sercom darczyńców, na portalu  aukcje.wosp.org.pl  zebraliśmy aż 9 030 383 zł.

W dniu zakończenia 26. Finału kwota deklarowana wyniosła 81 423 542 zł. Kwota ta znalazła się na naszym koncie już 2 lutego. Nadal liczymy wszystkie pieniądze, które wpływają na nasze konto, aby o ostatecznej kwocie poinformować Was już 8 marca.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 25. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN.

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbyło się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetliło „Światełko do nieba” – happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here